2 grudnia 2013

Wasze pomysły na prezent

Tak jak obiecaliśmy w poprzednim poście, wyróżniamy osoby które według nas zostawiły najlepszy pomysł na prezent :) 

PANI POŚLUBIONA

"Mnie ucieszyłoby np. karnet do spa, albo karnet na zumbe, albo aerobik (oczywiście najpierw musiałby być foch, "że co??? że gruba jestem??????" :D. Ale chyba tak najbardziej ucieszyłby mnie gdyby ukochany na gwiazdkę obdarował mnie własnoręcznie zrobionym albumem, z naszymi zdjęciami, z opisami, z wspomnieniami.. już widzę te zdjęcia od dzieciaka, do teraz... gdzie nie gdzie chmurki z rozmówkami, jakieś nasze cytaty - oooo to byłoby coś!!!! 
Dla mężczyzny dwie koperty, w każdej po 5 kartek, do wylosowania po dwie karteczki z każdej koperty. W jednej kopercie prezenty materialne a w drugiej domyślcie się ;) Obdarowywany sam wybiera ile chce prezentów z jednej koperty, a ile z drugiej :)"


PAN POŚLUBIONY

"Wychodzi na to, że mam męskie podejście do prezentów - muszą być praktyczne (no i ładnie wyglądać jednocześnie xD). Jeśli o mnie chodzi to najłatwiej zadowolić mnie książką! Każdy, kto nie boi się czytania jak diabeł święconej wody, powinien być zadowolony z takiego prezentu. Oczywiście, piękne są prezenty własnoręcznie wykonane itd., ale niestety nie zawsze są one praktyczne. Takie podarunki są wg mnie najlepszym pomysłem np. na rocznice. 
No i tak jak pisała Pani Poślubiona - spersonalizowane prezenty są najlepsze! Bo zwyczajne kolczyki może kupić każdy i dla każdego. Obdarowujemy bliskie nam osoby, więc można się trochę postarać :) Przeważnie znamy zainteresowania naszych bliskich. A że co roku wręcza się podobne prezenty, bo zainteresowania te same, a nowych pomysłów nie ma... Trudno :D
Najlepszy prezent dla kobiety? Tutaj, jak dla mnie, kopalnią pomysłów jest program Pani Gadżet :D Nie wymyślę jednej rzeczy, bo to zależy od zainteresowań i potrzeb. Niejedna pani może być zachwycona wizytą w SPA, inna ucieszy się porządnego noża kuchennego, który wiele wytrzyma i wiele potrafi. A może jakiś przyrząd do ćwiczeń (o ile ćwiczy, bo tak kupić bez ostrzeżenia to jak powiedzieć prosto w oczy "jesteś za gruba, musisz schudnąć" :D)?
Panowie... Dobry pasek, portfel, zegarek to podstawa :) No i wszystko co nawiązuje do zainteresowań. Może też karnet na siłownie - niech się facet wyżyje, zamiast się czepiać w domu no i zadba przy okazji o siebie :D"