22 grudnia 2013

Święta, święta!

U nas przygotowania pełną parą...Pan Poślubiony już w domku więc humory dopisują! Jest fantastycznie :) Dziś było ubieranie choinki, strojenie domu i wieczorny grzaniec :) Jutro gotujemy: ryba po grecku, piernik, tarta malinowa, dzwonki karpia w migdałach, pychotka! Kochamy atmosferę tych Świąt. Jako, że musimy się nacieszyć sobą, sami nie wiemy kiedy i czy dodamy posty w Święta. Raczej możecie spodziewać się małej relacji po Świętach dlatego już teraz, życzymy wszystkim naszym czytelnikom i blogowiczom:

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! Pełnych miłości oczywiście, rodzinnej, ciepłej atmosfery, chwili odpoczynku i pięknych prezentów pod choinką :) Życzymy wam, żebyście zawsze nie tylko w Święta potrafili poświęcić chwilę dla rodziny i siebie oraz dużo dużo dobra na przyszły Nowy Rok!

Czego życzymy sobie? Tu na blogu życzymy sobie wytrwałości w pisaniu dla was postów, wielu czytelników, dużooo ciekawych notek i jeszcze więcej życzliwości :) choć i hejterzy bywają fajni, bo czasem poprawiają humor swoimi złośliwościami ;) mimo wszystko!
Ps. Wiecie, że to nasze pierwsze Święta na blogspocie?? :):) Już w styczniu minie rok od blogowania...kto by pomyślał...
Uwaga! Niebezpieczna ilość zdjęć ;)
Zdjęcia robiliśmy na zmianę: Pan Poślubiony, Pani Poślubiona i siostra :) dlatego nie wszystkie do końca udane, ale to nie ważne ;)