PANI POŚLUBIONAUrodzona: 28.07.1990 r.
Praca: Zarządzanie nieruchomościami
Zainteresowania: Moda, fotografia, gotowanie
Ulubione filmy: Pianista, Nietykalni, Lista Schindlera, 
Ulubiona muzyka: Myslovitz, Monika Brodka, Elektryczne gitary i wiele innych
Ulubione książki: Paullina Simons: Jeździec Miedziany, Tatiana i Aleksander, Ogród letni

Kim jestem? Nikt nie lubi o tym pisać, ale czasem przychodzi taki moment, że trzeba. Kim więc jestem? Kobietą to widać, od niedawna młodą żoną, zakochaną w mężu po uszy. Pan Poślubiony jest moją pierwszą miłością i mam nadzieję, że tak zostanie do końca życia. Jestem bardzo empatyczna, bardzo łatwo się wzruszam i zawsze próbuję postawić się na miejscu "innych". 

Najważniejsza jest dla mnie rodzina. Kocham moich rodziców i młodszą siostrę. Kocham moich wujków i ciocie, babcie i dziadków. Uwielbiam rodzinne spotkania i wspólne rozmowy. Uwielbiam to, że wszyscy bez względu na wiek potrafimy wspierać się, śmiać się razem, płakać i przeżywać to co nas otacza.

Biorę życie garściami. Zachwycam się pierdołami i często jestem dzieckiem. Uwielbiam podróżować, uwielbiam robić zdjęcia, ale tylko ludziom. Człowiek i jego zachowania, postępowanie mnie fascynuje. Czasem zdarzy mi się, że coś dobrze ugotuję. Czasem przeczytam lepszą książkę, a czasem nie czytam zupełnie nic, tylko oglądam seriale. 

Często marzę. Marzyłam o prawdziwej miłości, o cudownym ślubie z ukochanym, o wspólnym mieszkaniu, o zdrowiu, o wspaniałej podróży poślubnej. To wszystko się spełnia, a wy tu na blogu wspólnie nam w spełnianiu tych marzeń towarzyszycie. 

Teraz marzę o dalszych podróżach, poznawaniu świata, a przede wszystkim skrycie i cicho marzę o tym, że uda nam się stworzyć ciepłą i fajną rodzinkę, a wkrótce doczekamy się trójki rozbrykanych urwisów. Tylko....kiedy to wszystko nastąpi?